TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÜCRETSİZ KARGO

HIZLI GÖNDERİ, VIP KARGO

Değişim ve İadeler

Satın almış olduğum ürünleri kaç gün içerisinde değiştirebilir veya iade edebilirim? 
ARIFE.com ’dan satın almış olduğunuz ürünleri fatura tarihinden itibaren 30 gün içerisinde aynı tutardaki başka bir ürün ile değiştirebilir, veya 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Değişim veya iade yapacağınız ürünlerin kullanılmamış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve etiketlerinin sökülmemiş olması gerekmektedir. Bu nitelikleri taşımayan değişim ve iadelerin kabul edilemeyebileceğini üzülerek bildiririz.

Değişim veya iade için ürünlerimi nasıl yollarım?

İade veya değişim yapmak istediğiniz ürününüzü Yurtiçi Kargo ile aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.
Yurtiçi Kargo Kodu: 342 385 803 Arife Ltd. Şti. belirtip göndermenizi rica ederiz.

Ürün İade/Değişim Adresi:
ARIFE – Arife Ltd. Şti.
İBA Blokları  Beşitaş/ İstanbul / Türkiye

ARIFE.com ’dan satın almış olduğunuz ürünlerinizi değişim veya iade etmek için bu linkten değişim / iade formunu indirerek doldurmanız ve destek@arife.com.tr e-mail adresine formu yollamanızı rica ederiz. Değişim / iade formunda değişiklik istediğiniz yeni ürünü ve rengini belirtmeniz değişim işleminizin hızlı bir şekilde yapılmasına olanak sağlayacaktır. Ürünlerinizi geri yollarken mutlaka Yurtiçi Kargo firması ile gönderiniz. Başka bir kargo firması kullanılarak yapılan gönderilerde kargo ücreti tarafınıza yansıtılabilir.

Ürünleri yollarken kargo ücreti ödeyecek miyim? 
Değişim veya iade amaçlı tarafımıza yolladığınız ürünlerde 2 defaya kadar kargo ücreti ödemezsiniz. 2 defadan sonraki gönderilerde kargo ücreti tarafınıza yansıtılabilir. Ürünlerinizi geri yollarken mutlaka Yurtiçi Kargo firması ile ve belirttiğimiz kargo numarası (Yurtiçi Kargo Kodu: 342 385 803) ile gönderiniz. Başka bir kargo firması kullanılarak yapılan gönderilerde kargo ücreti tarafınıza yansıtılabilir.